Paracetamol 500 mg

20st
Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid
Voor 21.00 besteld, morgen in huis

€ 0,49

- +

Idyl Paracetamol 500 mg, tabletten

IDYL paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en
koortsverlagende werking.

Geneesmiddel: RVG 28891=53055 UAD

Toepassing
Paracetamol Idyl 500 mg wordt gebruikt bij:
- hoofdpijn
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- kiespijn
- zenuwpijn
- spit
- spierpijn
- menstruatiepijn

Samenstelling
Werkzame stof: Paracetamol
Hulpstoffen: Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201),  natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B)

Dosering
De aanbevolen dosering is:
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
SDG Farma B.V.
Treubweg 11
1112 BA Diemen

Inhoud:20st
Merk:Idyl
Product code:882357
EAN:8717275001374
  • Voor 21.00 besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf €50
  • Het beste aanbod natuurproducten

Anderen bekeken ook

Scroll